Detoxikace a soli

Pomalu už vítáme jaro a mnoho z nás se chystá na detoxikaci svého těla. Tématem detoxikace bychom se chtěli věnovat následující měsíc a představit vám naše pomocníky, které jsou pro účinnou detoxikaci zásadní. Budeme se věnovat detoxikačním solím, maskám a peelingům v souladu spolu se stravou, pitným režimem, aby vše vedlo k cílené očistě těla.

Základním pilířem zdraví je funkční přirozený detoxikační proces v těle. Měl by fungovat automaticky, nepřetržitě, každý den. Je to takzvaná kontrola mezi příjmem a výdejem látek v organismu. Nepřetržitě se naše tělo musí umět vypořádat s jedovatými látkami – toxickými zplodinami, které vznikají při buněčném metabolismu, trávení a dalších fyziologických procesech. Problém nastává, pokud příjem a výdej látek není harmonický a pravidelný. Tělo ztrácí své přirozené detoxikační schopnosti a v těle se začínají hromadit odpadní látky (toxiny).

 

Soli svým složením výrazně napomáhají při detoxikačních procesech v organismu. TARANI nabízí širokou škálu detoxikačních solí a očistné procedury s těmito solemi můžete zahrnout do každodenní péče (nejen) o své tělo.

Výsledný efekt:

Pozitivní výsledky esenciálních solí na lidské tělo jsou spojením

vysoké koncentrace bylinných esencí

hořčíku

Hořčíku má drtivá většina lidí naprostý nedostatek a esenciální oleje, které používáme, se vyznačují nejvyšším stupněm čistoty výroby.

 

Při koupeli ve vaně s tímto solno-esenciálním roztokem dochází prostřednictvím osmózy k výměně minerálních látek s vnitřním prostředím lidského organismu.

Póry se otevírají, vyplavují jedovaté zplodiny (toxiny) a přitahují minerální látky.

Esenciální oleje účinek stupňují a zároveň molekuly s esencí se prostřednictvím osmotického tlaku dostávají přes kožní póry do organismu během několika minut.

Tak se dostávají aktivní látky do krevního řečiště a lymfy, kde mohou patřičně pomáhat imunitním a vylučovacím systémům.

Soli používáme také při inhalacích, které blahodárně působí na náš dýchací aparát, čistí dýchací cesty, dutiny, uvolňují napětí v hlavě a krásně pročistí plet.

TARANI SOLI vybíráme dle toho, jaké problémy, symptomy či diagnózy řešíme:

DETOXIKAČNÍ SŮL HIMALÁJSKÉ BYLINY (500 g) - nervový systém, mozek, lymfatický systém

DETOXIKAČNÍ SŮL RŮŽE (500 g) - nervový systém, hormonální systém, zažívací systém, játra a slezina, kožní aparát

DETOXIKAČNÍ SŮL LIMETKA (500 g) - vylučovací systém, ledviny, močový měchýř

DETOXIKAČNÍ SŮL CITRON & GRAPEFRUIT (500 g) - ledviny a močová soustava, lymfatický a kardiovaskulární systém, metabolismus tuků a kožní aparát

DETOXIKAČNÍ SŮL JASMÍN & SANTAL (500 g) - reprodukční orgány ženy (pochva, děloha, vaječníky) a reprodukční orgány muže (varlata, prostata)

DETOXIKAČNÍ SŮL MÁTA & ROZMARÝNA (500 g) - pohybový aparát, dýchací aparát, kožní aparát, imunitní systém, kardiovaskulární systém a nervovou soustava

DETOXIKAČNÍ SŮL ČERNÝ RYBÍZ (500 g) - kardiovaskulární systém, nervovou soustava,  buněčný metabolismus (podporují látkovou výměnu a čistí krev)

DETOXIKAČNÍ ANTISTRESOVÁ SŮL BAZALKA & LEVANDULE (500 g) -  pohybový aparát, nervový systém