ZKLIDŇUJÍCÍ GEL ALOE VERA - 120 g

okamžité oživení podrážděné a dehydrované pleti    

Cena bez DPH

495 Kč

Cena s DPH

599 Kč
Skladem

okamžité oživení podrážděné a dehydrované pleti    

Účinky: zklidňující, regenerační, detoxikační, obsažena přírodní fotoprotekce přid UV zářením - Aloe Vera gel, stimuluje ozdravné procesy pleti

Působení: Aloe Vera neboli Aloe pravé, které se používá při výrobě TARANI terapeutických produktů, obsahuje velké množství cenných minerálů, sacharidů, vitamínů, enzymů, biostimulátorů, aminokyselin, rostlinných glykosidů a dalších živin. V tomto produktu je koncentrovaný gel Aleo Vera.  Je rekonstituován a stabilizován k prevenci a léčbě pleti podrážděné stresem, znečištěným  životním prostředím, sluncem, mrazem a jinými negativními vlivy, které na ni působí. Podporuje výživu a regeneraci pleti. pomáhá obnovovat vnitřní strukturu pleti, vypíná a vyhlazuje drobné nerovnosti. neobsahuje žádné příměsi ani oleje.

Pro všechny věkové kategorie: Ochrana proti slunci, mrazu, UV záření. Ochrana proti znečištění zevními vlivy. Pomocný prostředek při detoxifikaci pleti. Okamžitý zklidňující a zjemňující gel po holení, depilaci. Ochranná a léčebná hydratace pro mastnou problémovou pleť. Zlepšení stavu přecitlivělé, alergizující, podrážděné, spálené, omrzlé plei, nebo mírné vyrážky.

Hlavní složky: Aloe šťáva, Aloe VERA gel

Po odeslání budeme muset Váš komentář schválit. Pro přeskočení tohoto kroku se můžete registrovat.

Máte dotaz na produkt?