VLASOVÉ SÉRUM BHANGRA - 100 ml

Čistě přírodní bylinný olej pro všechny typy vlasů, proti vypadávání vlasů, podporuje extrémní růst vlasů, zabraňuje předčasnému šedivění, proti tvorbě lupů.

Cena bez DPH

372 Kč

Cena s DPH

450 Kč
Skladem

Vlasová séra od Tarani jsou vytvořena tak, aby co nejrychleji pronikaly do celé struktury vlasu a pokožky hlavy. Jsou příjemné, výborně se vstřebávají a nezanechávají nadměrnou mastnotu. Blahodárný účinek himalájských bylin je znatelný ihned po nanesení. Bhangra olej - sérum je doporučováno pro své vynikající účinky na stimulaci vlasových kořínků. Byliny se vstřebávájí prostřednictvím obsažených olejů přes kůži do krevního řečiště i lymfatického systému. Působí tak zevnitř a při pravidelné aplikaci velmi rychle ZASTAVÍ NADMĚRNÉ VYPADÁVÁNÍ A PODPOŘÍ RYCHLÝ RŮST VLASŮ. Pokud se aplikuje pravidelně alespoň 3x týdně do vlasové pokožky, vlasy přestávají padat a mohou dorůstat 3 až 4 cm za měsíc.

Výsledný efekt : živé vlasy! Již při první aplikaci jsou nádherně lesklé, pružné a jemné na dotek. Čím delší dobu a hlavně pravidelně olej budete aplikovat, výsledky vás ohromí. Receptura je vytvořena, aby co nejvíce působila na hloubkovou regeneraci a výživu nejenom vlasových kořínků, ale celého vlasu. V první fázi poškozené vlasy vypadnou a začínají podrůstat nové zdravé vlasy. Používáme silné bylinné koncentráty, které se v olejové bázi daleko rychleji a dokonaleji dostávají do hlubších vrstev pokožky hlavy. Bhangra olej proto velmi dobře působí i při velmi těžkých alopeciích a nadměrném vypadávání.

Doporučuje se :

Hlavní složky: Sesamum Indium, Seed Oil, Hellianthus Annus, Vegetable Squalene, BRAHMIAMALAKIECLIPTA ALBASARSAPARILLA, Root Oil, CUCURBITA PEPONARDOSTACHYS JATAMASI

Po odeslání budeme muset Váš komentář schválit. Pro přeskočení tohoto kroku se můžete registrovat.


Ilona Jinová
9. 5. 2019

Kapu dceři do nosu jako nosní kapky. Nemá vysušenou sliznici. Moc jsem tomu nevěřila a přišlo mi to dost divné. Teď už nepoužiji nic jiného.

Máte dotaz na produkt?