Načítání obsahu...
studium ajurvédské medicíny

Uživatel byl odhlášen

Nesprávné jméno nebo heslo.

tarani

Terapie na základě ajurvédské medicíny

JAK PŮSOBÍ - detoxikují postupně všechny tělesné tkáně - pomáhají rychle, ale bezpečně odbourávat naakumulované odpadní látky (toxiny) a patogenní infekce - až 30% plísní, virů, bakterií a parazitů se likviduje již po první terapii - pravidelné terapie účinně bojují s mnohaletými, i několik desetiletí zapouzdřenými patogeny, které omezují regenerační schopnosti těla a způsobují tak většinu civilizačních onemocnění - doporučují se pro široké spektrum běžných, ale i závažných zdravotních problémů a diagnóz - opravují poškozené fyziologické mechanismy v těle a podporují jejich harmonické propojení mezi tělem, psychikou a duševní stránkou člověka - zkvalitňují imunitní reakce, dle potřeby je navýší nebo sníží, tak jak to žádá daná situace (zdravotní problém).

Tarani

PRO KOHO JE TERAPIE VHODNÁ?

Byly vytvořeny z nejsilnějších detoxikačních postupů, tak, aby vykazovaly okamžitou úlevu a podporovaly tělo v samoléčebných procesech.

Převážně vychází z ajurvédské medicíny a alternativních procedur, ovšem jsou citlivě upravené a vytvořené pro evropské podmínky a dnešní uspěchanou dobu, která sebou nese čím dál více neřešitelných zdravotních problémů a onemocnění.

Více než 80 rozličných typů detoxikačních a regeneračních terapií jsou vytvořeny, tak, aby vyhovovaly v každém věku a hlavně dle rozličných zdravotních problémů.

Přes patnáct let jsme ladily a tvořily ty správné kombinace různorodých bylinných koncentrátů a olejů, které se zapracovávají při našich terapiích. Našim cílem bylo vytvořit systém, který bude funkční, výsledky budou citelné již při prvních terapiích a zlepšení daného stavu bude trvalé.

Terapie TARANI jsou vytvořeny pro: děti již od prvního týdne narození, děti předškolního a školního věku, muže, ženy všech věkových kategorií, těhotné ženy (provádíme je celých devět měsíců a také přípravu k porodu), seniory a v neposlední řadě pro pacienty dlouhodobě upoutané na lůžko.

Terapie TARANI jsou vhodné provádět při různých zdravotních problémech a komplikacích : nemoci ženských pohlavních orgánů, mužských pohlavních orgánů, pohybového aparátu, nervového systému, mozku a míchy, krve, kožního, imunitního a endokrinního systému, vylučovací, trávicí soustavy, dýchacího aparátu a plic, kardiovaskulární, srdce a cév. Dále jsou vhodné při stresu, negativních emocích jako jsou strach, hněv, podrážděnosti, depresích, úzkosti, apatii, různých poruchách spánku, nízkém sebevědomí, m.anorexii a různých typech závislostí.

Vše záleží na správném výběru terapie a kompletního detoxikačního režimu individuálně nastaveného dle každého klienta.