Nabízíme tyto druhy terapií

TARANI MARMOVÉ TERAPIE

Detoxikační režim je nastavován podle aktuálního stavu marmových bodů na těle. Marmové body prověřujeme pohmatem, kontrolujeme jejich pulzaci a povrch, abychom získali celou řadu důležitých informací o zdravotním stavu.

Rezervovat termín
photo

DETOXIKAČNÍ PROGRAMY

Základem očisty těla je detoxikační proces, během kterého se zbavujeme škodlivých látek poškozující jednotlivé tkáně v těle. My Vám pomůžeme detoxikaci správně nastavit, kontrolovat a přizpůsobovat intenzitu aktuálnímu stavu.

Rezervovat termín
photo

DOMÁCÍ PÉČE

Součástí léčebného procesu je individuálně nastavena domácí péče, kterou kontrolujeme, zda správně probíhá, abychom eliminovali nežádoucí reakce těla na detoxikaci.

Rezervovat termín
photo

BEAUTY PROGRAMY

Důležitým krokem je následná výživa všech tkání. Regenerační a omlazující procesy startujeme na všech úrovních, a to po energetické stránce. Zdraví a vitalitu je možné si udržet i při vyšší stresové zátěži!

Rezervovat termín
photo

PODPORA V TĚHOTENSTVÍ

Pro těhotné ženy máme připravené speciální terapie, které jim pomohou lépe zvládat změny, které se odehrávají v jejich těle. Pomůžeme od otoků, bolesti nohou, zad, křečových žil aj. až po celkové uvolnění a relaxaci tak, aby si dokázaly plně vychutnat toto krásné období svého života. 

Rezervovat termín
photo

OZDRAVNÉ POBYTY

Plánujete prodloužený víkend v Kroměříži nebo Vás akutně něco trápí? Můžeme Vám nastavit intenzivní terapie od třídenních kúr až po týdenní péči podle Vašich potřeb.  

Rezervovat termín
photo