MELOUNOVÝ MYCÍ GEL - VÝŽIVA - 500 ml

Vitamínový mycí gel pro všechny typy pleti s regeneračním účinkem, bez obsahu mýdla

  • je vhodný pro oslabenou suchou a citlivou pokožku

Cena bez DPH

495 Kč

Cena s DPH

599 Kč
Skladem

Vitamínový mycí gel pro všechny typy pleti s regeneračním účinkem, bez obsahu mýdla.
Velmi vhodný i pro novorozence

Účinky: hydratační, tonizační, stimulační, ochranné

Melounový sprchový gel vyniká úžasnou oživující a hydratační silou. Na rozdíl od mnoha jincýh produktů nejenom vyrovnává přirozené pH, ale znovu ho i obnovuje. Neobsahuje mýdlo, nesvědí na kůži a neodmašťuje nadměrně pleť. Příjemně se aplikuje a snadno smývá. Pokožka zůstává svěží, hydratovaná a jemně provoněná.

Působení: extrakt z melounových semen dodává přírodní AHA kyseliny, které stimulují vnitřní pochody v pokožce. Tím je zaručena dlouhotrvající hydratace ve svrchních vrstvách pleti. Je zde zesílená ochrana před ztrátou vlhkosti a ta se také odráží na pokožce, která je právě nejvíce zatížená pří každodenním mytí. Ztráta vlhkosti je první varovný signál stárnutí pleti.

Způsob použití: malé množství gelu rozetřete na navlhčenou pokožku a jemně masírujte asi 1minutu, pak nechte chvíli působit a opláchněte. Gel je vhodný ke každodennímu ošetření. Velmi vhodná aplikace gelu je u citlivé nebo zatížené pleti (stresem apod.), pro jeho vynikající ochranné a stimulační účinky.

Hlavní složky: extrakt z melounových semen, Aloe Vera gel, extrakt z melounovýh semen, Aloe Vera gel, kyselina jogurtová

Po odeslání budeme muset Váš komentář schválit. Pro přeskočení tohoto kroku se můžete registrovat.


Michaela
1. 4. 2019

Pro miminko neznám nic lepšího

Máte dotaz na produkt?