MELOUNOVÝ MYCÍ GEL - VÝŽIVA - 200 ml

Vitamínový mycí gel pro všechny typy pleti s regeneračním účinkem, bez obsahu mýdla

  • je vhodný pro oslabenou suchou a citlivou pokožku

Cena bez DPH

247 Kč

Cena s DPH

299 Kč
Skladem

Vitamínový mycí gel pro všechny typy pleti s regeneračním účinkem, bez obsahu mýdla.
Velmi vhodný i pro novorozence

Účinky: hydratační, tonizační, stimulační, ochranné

Melounový sprchový gel vyniká úžasnou oživující a hydratační silou. Na rozdíl od mnoha jiných produktů nejenom vyrovnává přirozené pH, ale znovu ho i obnovuje. Neobsahuje mýdlo, nesvědí a nevysušuje. Příjemně se aplikuje a snadno smývá. Pokožka zůstává svěží, hydratovaná a krásně hladká.

Působení: . Gel Aloe Vera stimuluje buněčný metabolismus, a zaručuje dlouhotrvající hydrataci ve svrchních vrstvách pleti.  Tato ochrana před ztrátou vlhkosti se odráží na vyhlazenosti a hebkosti pleti. Ztráta vlhkosti je první varovný signál stárnutí. Kyselina jogurtová má lehce detoxikační a stimulační účinek a extrakt z melounových semen dodává přírodní AHA kyseliny, které stimulují vnitřní pochody v pokožce. Gel si zamilujete pro svůj pečující účinek, který zaznamenáte již při prvním rozetření na pleti. Roztírá se jako mléčná emulze, ale přitom se jeví stále jako gel. Tento pocit je zaručen, díky absenci nemýdlového/detergentu.

Způsob použití: malé množství gelu rozetřete na navlhčenou pokožku a jemně masírujte asi 1minutu, pak nechte chvíli působit a opláchněte. Gel je vhodný ke každodennímu ošetření. Velmi vhodná  je aplikace mycího gelu u citlivé nebo zatížené pleti (stresem apod.), pro jeho vynikající ochranné a stimulační účinky.

Hlavní složky:  Aloe Vera gel, kyselina jogurtová, extrakt z melounovýh semen.

Po odeslání budeme muset Váš komentář schválit. Pro přeskočení tohoto kroku se můžete registrovat.


jitka
9. 5. 2019

Pro miminko nic jiného

Máte dotaz na produkt?