Jak to všechno začalo...

Detoxikační systém pro naši dobu, vycházející z ajurvédské medicíny

Tarani dlouholetá tradice a zkušenosti

Tento příběh začal roku 1997, kdy Ritta Oprchalová začínala studovat vše o ajurvédské medicíně a jako první začala spolu s přítelem přivážet ajurvédské produkty přímo z Indie do ČR a SR. Začátky byly krušné, než jsme pochopili, co evropský trh požaduje a jak chápe celostní medicínu, zmiňuje se Ritta. Dnes již deset let vyrábějí vlastní ajurvédské terapeutické produkty pod svou značkou Tarani pro zdraví a krásu, které také využívají pro své detoxikační a regenerační terapie, kterých je více než 80 druhů. Tyto se využívají při rozličných typech onemocnění celého těla a psychiky. Do jejich lázní v Kroměříži jezdí pro pomoc nároční klienti s chronickými zdravotními problémy nejen z celé České republiky, ale i ze zahraničí.


Originalita a výjimečnost

Od prvopočátku dbáme na používání výhradně bylinných koncentrátů a nejlepších ajurvédských olejů, esencí a bylinných past. Tarani jsou terapeutické produkty nabité energií a zdravím. Vyrábíme je ve střední oblasti Himalájí v čisté ekologické krajině, kde tradicí je dlouhověkost. Naše produkty jsou herbální formule, které mají výrazný účinek na zdraví a krásu. Při správném nanesení se vstřebávají do dvaceti minut do krevního řečiště, kde mohou působit na buněčné úrovni.

Tarani  detoxikační lázně

Zastáváme názor, že žádný přístroj ještě nikdy nedokázal překonat dokonalou práci rukou a jsme přesvědčeni o nadprůměrnosti detoxikačních a regeneračních ručních masážních technik, skloubených s precizností Tarani produktů a jejich receptur, které jsou nenapodobitelné. Náš koncept péče je výjimečný tím, že o naše klienty se staráme celostně a po celou dobu detoxikace, která může trvat i několik měsíců. Po tuto dobu se o ně stará náš tým vyškolených terapeutů. Mají nastavenou pravidelnou docházku do našich lázní na rozličné typy terapií, dále se jim nastavuje vždy individuální domácí péče v podobě aplikování Tarani produktů, kterou zvládají v pohodlí domova, a také speciální úprava stravy, kterou měníme na výživnou, dle daného zdravotního problému, psychiky a zatížení. A v neposlední řadě nastavujeme každému na míru několik druhů silných  ajurvédských bylinných koncentrátů v kapslích k vnitřnímu užití. Nastavují se komplexně i pro více různých typů onemocnění najednou.