Načítání obsahu...
studium ajurvédské medicíny

Uživatel byl odhlášen

Nesprávné jméno nebo heslo.

tarani

Ajurvédské lázně Tarani

Ajurvédský systém terapií TARANI ® je postaven na velmi přesném a důkladném aplikování bylinných formulí, které jsou používány ve všech našich produktech. Již nesčetněkrát jsme dokázali, že existuje propracovaný a komplexní ozdravný systém, který funguje.

POMÁHÁME FORMOVAT ZDRAVÍ A VITALITU

Naši klienti se u nás obeznámí se skutečností, že většinu nemocí lze řešit přírodní cestou a že se mohou bez vedlejších účinků zbavit svých problémů, pokud budou důslední a dodrží nastavený režim terapií, domácí péče, ajurvedik Tarani (bylinných koncentrátů) a speciálního výživového programu s ohledem na jejich zdravotní problémy.

Abychom v těle vyvolali silné ozdravné procesy, je zapotřebí učinit čtyři kroky, které na sebe navazují a ovlivňují veškeré funkce v těle

1 KROK: PŘÍPRAVA DETOXIKACE

Každého klienta připravujeme individuálně na detoxikační proces. Musí mít dostatek energie a zprůchodněné vylučovací orgány, také jeho psychická odolnost při očistě je důležitá.

2 KROK: VYVOLÁNÍ DETOXIKACE

Postupně detoxikujeme všech sedm typů tkání. Je to proces přesný a harmonický. Vyvolání je u nás velmi dobře řízeno a kontrolováno. Pokud to žádá daná situace, jsme schopni intenzitu detoxikace snížit nebo zvýšit podle aktuálního stavu. Tento krok je důležitý při řešení rozličných problémů. Vše nastavujeme individuálně!

3 KROK: VÝŽIVA VŠECH TKÁNÍ

Důležitý krok, který většina alternativ neřeší. My na něj však klademe velký důraz.

4 KROK: AKTIVACE REGENERAČNÍCH A OMLAZUJÍCÍCH PROCESŮ

Startujeme je na všech úrovních, a to po energetické stránce. Tělo aktivace vnímá jako základní pilíře zdraví a dlouhověkosti. Symptomy a problémy se znovu neopakují. Zdraví a vitalitu je možné udržet i při vyšší stresové zátěži!

CO NAŠE KLIENTY ČEKÁ?

Dříve, než proběhne tento proces, je nutná vstupní konzultace, která je závislá na první testovací marmové terapii. Nastavený detoxikační režim dále vybíráme dle aktuálního stavu marmových bodů na jeho těle. Marmové body prověřujeme pohmatem, kontrolujeme jejich pulzaci a povrch, abychom získali celou řadu důležitých informací o zdravotním stavu. Dále provádíme diagnostiku jazyka, očí a očního okolí, stavu nehtů, vlasů a pokožky. Klient absolvuje postupně i diagnostiku na parazitární infekce. Vše je následně vyhodnoceno a je nastaven individuální režim, který jsou naši klienti schopni dodržovat a absolvovat.

Tímto naše práce nekončí, ba naopak teprve začíná. Každý klient vyžaduje individuální přístup. Jak dochází pravidelně na terapie, stará se o něj tým ajurvédských terapeutů a manažerů. Domácí režim, který má nastavený, je velmi důležitý, proto také kontrolujeme, jak probíhá. Jakékoli nežádoucí reakce ihned řešíme. Naši klienti tak získají jistotu a nemají z takových reakcí strach, vědí, že jsme připraveni jim ihned pomoci. Následné kontrolní konzultace probíhají dle aktuálního zdravotního stavu a docházky na terapie. Větší kontrola probíhá jednou měsíčně, abychom měli přesnou zpětnou vazbu a mohli zhodnotit detoxikační průběh a nastavili další postup. Pozitivní výsledky na sebe nenechají dlouho čekat, již po prvním měsíci je patrné znatelné zlepšení. Máme téměř 100% úspěšnost, ze které se radujeme spolu s našimi spokojenými klienty. Přečtěte si některé naše reference nebo kontaktujte naši manažerku lázní.

Těší se na vás tým Tarani lázní pod vedením Ritty Oprchalové

NABÍZÍME TYTO DRUHY TERAPIÍ

TARANI MARMOVÉ TERAPIE

Účinné terapeutické techniky na rozličné zdravotní problémy, kompletní procedury hlavy, obličeje a těla. Více jak 80 druhů marmových terapií.

PANCHAKARMA TERAPIE

Víceúčelový systém pro civilizační onemocnění

DETOXIKAČNÍ PROGRAMY

Individuální nastavení dle zdravotních problémů, sestavení vhodné stravy, ajurvedik, lázeňských a domácích terapií.

DIAGNOSTIKA PARAZITŮ

Eliminace pomocí TARANI produktů a terapií.

NAVŠTIVTE NAŠE LÁZNĚ

LÁZNĚ TARANI

Kollárova 528/1 - 1 PATRO

Kroměříž

76701

image